EkspresKasa

EkspresKasa.pl to jedna z firm internetowych, które zajmują się udzielaniem szybkich pożyczek przez internet. Jeśli chcesz dostać pożyczkę w EkspresKasa. pl, trzeba mieć dowód osobisty, aktywny rachunek  w banku, a także sprawny telefon, dzięki któremu możliwe będzie odebranie telefonu od pracownika firmy EkspresKasa.Decyzja o przyznaniu kredytu zapada w piętnaście minut po tym jak zaaplikujesz wniosek o kredyt gotówkowy na stronie internetowej ekspreskasa. pl. Pieniądze przekazywane są w ciągu jednej godziny od pozytywnej decyzji. Gotówkę można pożyczyć na okres piętnastu dni – wtedy odsetki są najniższe. Można też wziąć gotówkę na trzydzieści dni, lub też na sześćdziesiąt dni. Im dłuższy czas kredytowania zadeklarowany przez nas, tym wyższe pieniądze będziemy musieli uiścić wtedy kiedy skończy się okres kredytowania. Najwyższa kwota, jaką EkspresKasa ci pożyczy to 2 tysiące.Jeśli nie będziesz w stanie zwrócić zobowiązania w ustalonym przez siebie samego terminie, wtedy masz możliwość przedłużenia terminu spłaty przekazując w tym celu odpowiednią kwotę ustaloną przez firmę pożyczkową. Oznacza to, że jeśli zbliża się termin zwrotu pieniędzy do firmy, a ty nie masz całej kwoty, masz możliwość opłacić tylko około osiemdziesiąt złotych za przedłużenie terminu spłaty na jeden miesiąc. Termin spłaty można przedłużać na dowolną długość. Niestety jednak spłacanie przedłużenia spłaty nie oznacza, że likwiduje się tobie powstałe wcześniej prowizje opłaty administracyjne za pożyczenie pieniędzy. Przelewów bankowych można za pośrednictwem przelewu bankowego. EkspresKasa. pl pozwala na spłacanie kredytów w kilku bankach, dlatego klient ma zawsze szeroki wachlarz możliwości jeśli spieszy mu się.Następną pożyczkę gotówkową możesz wziąć dla siebie tylko wtedy gdy wszystkie nasze zobowiązania zostały z twojej strony uregulowane. Każda osoba, która korzystała z oferty firmy EkspresKasa. pl ma na stronie internetowej udostępnionym w internecie swoje własne konto, na którym zapisują się wszystkie pożyczki, z których dana osoba korzystała.

3 komentarze na temat “EkspresKasa

  1. Parabanki nie cieszą się pozytywną opinią Polaków – i nie ma się co temu dziwić w kontekście wszystkich afer, jakie wokół nich wybuchają. Nadal jednak to jedyna alternatywa, aby wziąć pożyczki wtedy, gdy odmawia ich bank lub gdy nie ma innej drogi finansowej pomocy. Niestety alternatywa dość droga i niebezpieczna, bo jak pokazują liczne przykłady, osoby decydujące się na kredyty za pośrednictwem parabanków o wiele częściej wpadają w długi i problemy finansowe.
    Przede wszystkim decydując się na taki krok należy pamiętać o podstawowych zasadach, dzięki którym uniknie się problemów. Mowa tu o dokładnym czytaniu umowy, unikaniu niejasności i absolutnym wycofaniu się z transakcji, gdy okaże się, że taki kredyt wiąże się z wieloma dodatkowymi opłatami. Czasami naprawdę lepszym wyjściem okazuje się skorzystanie z pozoru droższej oferty banku, ale za to dającej gwarancję uczciwej umowy, niż podpisania zobowiązania z parabankiem, dla którego pożyczka to możliwość dosłownego „wydojenia” swojego klienta z pieniędzy.

  2. jestem mile zaskoczony firmą pożyczkową Ekspreskasa. W skali od 1-10 dałbym im 8 punktów. W ciągu 15 minut od wysłania wniosku pożyczkowego otrzymałem odpowiedź-oczywiście pozytywną. Działają naprawdę błyskawicznie. Z tego co wiem to ich biuro obsługi klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-21(w soboty od 10 do 18)

  3. ja jestem z ekspres kasa jak dotad bardzo zadowolona. Wzielam juz w tym roku 2 razy pozyczke i dostalam bezproblemowo\’Pieniadze byly przelane do mojego banku w ciagu godziny,a odsetki trudno,jak sie nie ma mozliwosci otrzymania chwilowki w banku,tak jak w moim przypadku i nie chce pozyczac u rodziny czy znajomych,to licze sie z tym i to akceptuje,ze musze zaplacic wyzsze odsetki w instytucji parabankowej.a do tego przyczynily sie banki znacznie zaostrzajac od okolo 2,3-ch lat kryteria udzielania kredytow.W razie potrzeby mam zamiar nadal korzystac tylko z Ekspres Kasy;

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.