KREDYTY BANKOWE

KREDYTY BANKOWE PRZEZ INTERNET.

 

4 komentarze na temat “KREDYTY BANKOWE

  1. Najpierw banki doprowadziły do kryzysu proponując kredyty gotówkowe każdemu kto chciał, a teraz utrudniają. Niszczą mi biznes, nie pozwalają mi się bogacić

  2. Niestety odczuwam to na własnej skórze. Od dluższego czasu rozglądam się za większym kredytem i zauważyłem coraz większe restrykcje, a poza tym oferty nie są już tak atrakcyjne jak choćby pól roku temu.

  3. wzięłam kredyt bez zgody męża. Teraz mam na głowie komornika jak to jest z majątkiem wspólnym? Straszy mnie że zabierze dom.

  4. Spokojnie, spokojnie. Może licytować udziały, ale chyba na papierze. Na tym etapie bank musiałby próbować uzyskać klauzulę wykonalności ma małżonka dłużniczki, co w tej sytuacji wydaje się wręcz nieprawdopodobne.
    Żeby licytować udziały, bank musiałby wnieść do sądu wniosek o podział majątku wspólnego dłużniczki. Hmmm. Już to widzę. A dłużnicy na to: ok, dzielimy się majątkiem. Wszytko dostaje małżonek nie dłużnik. I co?
    50% to jest tylko domniemanie, a nie stan faktyczny. Dłużnicy w takim procesie bez żadnych przeszkód dzielą się tak, że wierzyciel, który wnosił do sądu o zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej, nie będzie miał z czego prowadzić egzekucji.
    Koniec. Kropka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.