Lende.pl Twoje centrum finansowe
Serwis Lende.pl powstał z myśla o osobach poszukujących ofert pożyczek lub kredytów , które łatwo można wziąć przy pomocy komputera lub smartfona
Spadki i zmiany w pozycjach google w kwietniu 2021 roku po aktualizacji?
Wydaje się, że od około piątku 23 kwietnia pojawił się niepotwierdzony algorytm rankingowy wyszukiwarki Google zarówno po stronie wyników wyszukiwania w sieci, jak i po stronie wyników wyszukiwania lokalnego. Na forach SEO toczą się rozmowy, w połączeniu z automatycznymi narzędziami śledzącymi, które wychwytują duże zmiany, wygląda na to, że mieliśmy jakąś niepotwierdzoną aktualizację.
Żeby było jasne, aktualizacja recenzji produktów zakończyła się w czwartek, 22 kwietnia . Czy to może być z tym związane? Nie sądzę. Poza tym z tą niepotwierdzoną aktualizacją rozmawiano o wiele więcej niż ogólnie z aktualizacją recenzji produktów - więc nie sądzę, aby te dwie rzeczy były ze sobą powiązane.
Powinienem powiedzieć, że w ostatnim czasie pojawiły się również dyskusje na temat tego, że Google nie indeksuje treści. Może, tylko może, dlatego Gary Illyes zaintonował o przejściu kontroli jakości do indeksowania - może ta aktualizacja wpłynęła na to, co Google będzie indeksować i próg jakości został tutaj zmieniony? Zgaduję, nie wiem.
Kreator strony - przetestuj