Lende.pl        TWOJE CENTRUM FINASOWE

WSZYSTKIE POŻYCZKI,KREDYTY ORAZ CHWILÓWKI DOSTĘPNE PRZEZ INTERNET

KREDYTY I POŻYCZKI DLA FIRM


Myślisz o założeniu własnej firmy? A może chciałbyś rozbudować już istniejącą działalność gospodarczą? Na zakup nowego lokalu, zatrudnienie pracowników czy poszerzenie dotychczasowej działalności potrzebne są pieniądze. Istnieje wiele form dofinansowania niewielkiej działalności, wciąż jednak najpewniejszy i najpopularniejszy jest kredyt bankowy.
Coraz więcej banków i instytucji wychodzi na przeciw firmą i osobom prowadzącym działalność gospodarczą,proponując kredyty dla nowych firm dla firm na oświadczenie o dochodach lub rozliczających sie na prostych zasadach na przyklad na ryczalcie ,gdzie wykazanie dochodu jest niezmiernie trudne.
w tej chwili Centrum kredytowe  ofreruje kredyty firmowe nawet dla firm które powstały wczoraj.To niebywala okazja, aby rozszeżyć naszą dzialalność i tym samym stać się dużą i liczącom firmą na terenie  całej Polski.
Aby uzyskać kredyt wystarczy dowód osobisty ,dokumenty reistracyjne firmy,nip,regon i wpis do ewidencji.
szczególnie polecamy kredyt   IDEA BANK  to lider w udzielaniu takich pożyczek.
centrum kredytowe  za częca do zapoznania się z ofertami.

Kredyty dla firm.
Ostatnio Narodowy Bank Polski opublikował dane dotyczące czynników, które mają wpływ na zapotrzebowanie na rynku kredytów dla firm. W badaniu wzięło udział niemal 89% banków. Badanie zostało przeprowadzone w formie ankiety. Jej wyniki są opublikowane na stronie NBP.Duże firmy zazwyczaj są zainteresowane kredytami w celu restrukturyzacji istniejącego już zadłużenia. Wiele przedsiębiorstw również szuka pomocy w finansowaniu wielu inwestycji. Ponad połowa badanych banków w ankiecie jako czynnik mający wpływ na zainteresowanie kredytami dla firm chęć spłaty starych zobowiązań. Jednym z czynników również jest chęć inwestowania środków finansowy w celu dalszego rozwoju firmy. Na ten czynnik wskazuje już niemal 30 % badanych banków. Na popyt na kredyty dla firm wpływa również ich większa dostępność. Ponad 10% palcówek wskazało na rosnące zainteresowanie produktami kredytowymi w związku z liberalizacją polityki kredytowej wobec firm. Faktem stało się rozluźnienie polityki kredytowej wobec przedsiębiorców. Jeszcze do niedawna dotyczyło ono tylko produktów krótkoterminowych. Wyjątek stanowiły duże przedsiębiorstwa w których przypadku banki decydowały się na pomoc długoterminową. Ten przełom w polityce kredytowej nastąpił pierwszy raz od czasu 2007 roku. Również w II kwartale bankowcy są zdania, że tendencje do ułatwiania firmom zaciągania kredytów i pożyczek się utrzymają. W przypadku klientów indywidualnych sytuacja kształtuje się nieco inaczej. Przede wszystkim zdaniem Narodowego Banku Polskiego pogorszyła się percepcja przyszłej sytuacji ekonomicznej gospodarstw domowych. Niestety ten czynnik miał ogromny wpływ na ograniczenie popytu na kredyty w ostatnim czasie. Niemal 70% badanych placówek ten czynnik uznała, ze bardzo znaczący. Również mniejsze zainteresowanie finansowaniem przez banki zakupu dóbr i towarów miało ogromny wpływ na zmniejszenie się akcji kredytowej. Klienci indywidualni coraz niechętnie kupują cokolwiek na raty. W rezultacie przekłada się to bezpośrednio na wyniki banków. Ten czynnik w ankiecie wskazało niemal 2/3 badanych placówek. 
Kredyt celowy na zapłatę podatku może być tańszy niż najlepsza pożyczka konsumpcyjna. Problem stanowi liczba ofert, bo tylko dwa banki udzielają kredytów na PIT. Bankowcom od kredytów konsumpcyjnych nie brakuje kreatywności. Zawsze znajdą okazję, żeby przynajmniej spróbować zwiększyć sprzedaż pożyczek. Dlatego w kredytowy kalendarz obok wiosny, wakacji, szkolnej wyprawki i świąt na stałe wpisały się również pożyczki na zapłatę podatku PIT. Tego rodzaju oferty pojawiają się już od kilku lat, choć zwykle jest ich mniej niż przy pozostałych „okazjach”. Podobnie jest i w tym roku, ponieważ do tej pory tylko Bank Polskiej Spółdzielczości i MultiBank pochwaliły się propozycjami dla konsumentów. W przypadku obu instytucji oferta jest niemal identyczna, jak ta sprzed roku. Bank Polskiej Spółdzielczości udziela kredytu z oprocentowaniem 12,5 proc. w skali roku i bez prowizji co czyni go najtańszą ofertą na rynku. Z kolei oprocentowanie w MultiBanku wynosi 11,99 proc., a dla zamożnych klientów (Aquarius) jest obniżone o 1 pkt proc. Bank pobiera dodatkowo prowizję, która wynosi od 1,5 do 5 proc. i jest zależna od relacji klienta z bankiem. Dlatego tego rodzaju rozwiązanie prawdopodobnie okaże się korzystniejsze dla konsumentów, którzy już wcześniej mieli styczność z MultiBankiem. Przy najniższej prowizji (1,5 proc.) oferta zbliżona jest do najtańszych pożyczek na rynku. Co ważne, oba banki nie wymagają obowiązkowych ubezpieczeń. Podstawowe parametry ofert kredytów na PIT Propozycje Banku Polskiej Spółdzielczości i MultiBanku są kredytami celowymi, w których środki trafiają bezpośrednio z banku do urzędu skarbowego, a klient nie otrzyma wyższej pożyczki niż kwota dopłaty widniejąca na deklaracji podatkowej. Jasno sprecyzowane przeznaczenie obu ofert oznacza, że kredytodawcy ponoszą niższe ryzyko. W efekcie ponoszony przez klienta koszt może być mniejszy niż w przypadku zwykłych kredytów konsumpcyjnych przeznaczanym na dowolny cel. Przykład rocznego kredytu na 5 tys. zł pokazuje, że oferta Banku Polskiej Spółdzielczości jest lepsza od najtańszego kredytu gotówkowego na rynku, który oferuje obecnie BNP Paribas Fortis. Z kolei atrakcyjność oferty MultiBanku zależy głównie od wysokości pobranej prowizji. Przy stawce 1,5 proc. jest to rynkowa czołówka, ale już przy najwyższej prowizji (5 proc.) oferta jest na średnim poziomie. (...) Zazwyczaj w okolicach marca i kwietnia deklaracja podatkowa nabiera znaczenia na rynku kredytowym, bowiem może ona zastąpić zaświadczenie o zarobkach. Wtedy celem kredytu nie jest już zapłata podatku, a zwykła pożyczka konsumpcyjna. Takie oferty przygotowały już między innymi Bank Millennium czy Getin Bank. Konieczność zapłaty podatku kojarzy się głównie z dobrze zarabiającymi osobami – takimi dla których uregulowanie zobowiązań wobec fiskusa nie powinno
stanowić problemu. Na kogo więc liczą banki? Przede wszystkim na spóźnialskich. Osoby, które rozliczają się na ostatnią chwilę, czasem mogą być zaskoczone kwotą dopłaty. Wtedy często pierwszym krokiem jest sięgnięcie po kredyt Bielawa. Michał Sadrak / Open Finance 
Kreator strony - przetestuj